מידע נוסף צור קשר גלריה קטלוגים טיפול ואחזקה מהו קוריאן אודות החברה עמוד בית    
 טיפול ואחזקה

טיפול יומיומי
צבעי הקוריאן עמידים ביותר ולאורך שנים ישמר הקוריאן בגוון המקורי בו בחרתם. חומרי הברקה ווקס לא יוסיפו ורק ימנעו מהצבע והגוון האמיתי להראות.
משטחי קוריאן עמידים מאוד וקלים לאחזקה, בכדי לשמור בקלות על מראה מושלם ונקי יש לנגב כתמי מזון וכתמי שתיה ולא להשאירם על המשטחים זמן ממושך. המים בישראל עשירים באבן לכן רצוי לנגב כתמי מים עומדים.
להסרת מרבית הכתמים יש להשתמש במים וסבון או חומרים לניקוי משטחים. להסרת כתמים עקשנים יותר יש להשתמש בקרם ניקוי מומלץ וסקוטש, בהתאם לרמת הברק של המשטח, במשטחים בגימור ברק מט לסוגיו ניתן להשתמש בסקוטש ברייט ירוק.
ניתן לחטא את המשטח מידי פעם על ידי ניגוב המשטח בתמיסה מדוללת ביחס של 1:1 של אקונומיקה ומים.

מידע נוסף

קוריאן הוא חומר מוצק ואחיד לכל עומקו ניתן לליטוש, ולכן כוויות סיגריות ושריטות ניתן להסיר בקלות על ידי נייר זכוכית עדין, בתנועות מעגליות, וכמו כן ניתן לחדש את פני המשטח כל מספר שנים בתשלום, בהתאם לרמת הברק הרצויה.

אין להשתמש בחומרים כימיים חזקים, נגבו מייד חומרים כמו: חומר לניקוי תנורים, מדללי ומסירי צבע, חומרים חומצתיים לפתיחת סתימות ביוב, ושטפו במים.

כיורים

כיורים ניתן לנקות בצורה דומה למשטח, ניתן לחטא את הכיור מידי פעם על ידי מילוי הכיור בתמיסה מדוללת ביחס של 1:1 של אקונומיקה ומים למשך 15 דקות, לרוקן ולשטוף את הכיור במים, במשטחים בגימור ברק מט לסוגיו ניתן להשתמש בסקוטש ברייט ירוק.

זהירות כלים חמים!

סירים ומחבתות רותחים לאחר בישול יש להניח על משטח מבודד, (תחתיות מקש או עץ אשר אינם מעבירים חום), ניתן לשלב במשטח העבודה בקרבת אזור הבישול משטחים דקורטיביים ומבודדים מאבן או מנירוסטה לשימושים אלו.
כלים הפולטים חום כגון: פלטות חשמליות\ שבת, טוסטר אובן וכו', יונחו תמיד על גבי מצע מבודד.

בשימוש בכיריים אין להניח סיר בצורה שיחרוג ממשטח הכיריים.
מומלץ להשתמש בכירות הקרובות לכפתורי ההפעלה כך שהסיר ישהה כל זמן הבישול בתוך תחומי הכיריים.
חיבורים בקוריאן

בהדבקת חיבורים ותפרים במשטחים ובכיורים מקוריאן, נעשה שימוש בדבק מיוחד הקושר את המשטחים והכיורים כך שהם הופכים אחידים ובלתי חדירים. אתם אומנם עשויים לראות פס עדין במקום החיבור אולם בקצות האצבעות תחושו משטח אחיד ורצוף ללא כל תפר, ברמה גבוהה מרוב המשטחים הקיימים בשוק.
ברוב הצבעים והדגמים השונים. כמעט ולא ניתן לראות את מקום החיבור, אולם ישנם צבעים מסוימים שבהם לא ניתן להגיע להסתרה מלאה של החיבורים ופס חיבור עדין יראה, אולם לא יורגש במגע

תיקון שברים ותקלות

קוריאן הינו חומר קשיח ביותר ואינו נשבר בקלות, עם זאת אם תאונה רצינית קרתה באופן כלשהו והחומר נשבר או נסדק - אל דאגה, שלא כמו במשטחים אחרים, את משטחי הקוריאן ניתן לתקן.
פנו אלינו ותיקון שאינו במסגרת האחריות ייעשה בתשלום.

אנו מבטיחים מוצר איכותי

אחזקת המשטח בהתאם להנחיות, תבטיח כי המשטח ישמור על יופיו לאורך שנים. דו-פונט העולמית עומדת מאחורי הבטחה זו, באחריות מלאה.


Golan Systems    הקמה ותחזוק אתרי אינטרנט